Już ponad 14 tys. wykonanych badań DNA w ciągu 9 lat!

 

Laboratorium istnieje od 2007 roku, w tym czasie wykonaliśmy ponad 14 000 badań DNA, w tym ponad 3000 dla sądów i prokuratur. Świadczy to o olbrzymim doświadczeniu oraz zaufaniu jakim obdarzył nas wymiar sprawiedliwości. Żadne z wykonanych przez nas badań nie zostało zakwestionowane.
 
Laboratorium zatrudnia genetyków z wieloletnim doświadczeniem: diagnostów laboratoryjnych, biotechnologów oraz biologów molekularnych. Regularnie poddajemy się kontrolom jakości, które polegają na wykonaniu zaawansowanych analiz DNA. Od 6 lat uzyskujemy stuprocentowo pozytywne wyniki kontroli, czego dowodem są uzyskane certyfikaty GEDNAP, a także certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2005
 
Lata doświadczeń w pracy z klientami nauczyły nas, jak ważna jest dyskrecja, dlatego dbamy aby każdy klient mógł odebrać wyniki badań w dogodny dla niego sposób. Oferujemy wysyłkę pocztową, również anonimową bez danych Laboratorium na kopercie, przesyłkę poste restante do dowolnego oddziału urzędu pocztowego oraz informację telefoniczną zabezpieczoną ustalonym wcześniej hasłem. Na Państwa życzenie o wynikach możemy również poinformować mailem. Dbając o Państwa wygodę nawiązaliśmy współpracę z ponad 50 placówkami w całej Polsce, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dogodną dla Państwa lokalizację, gdzie wykwalifikowany lekarz, diagnosta laboratoryjny, bądź osoba upoważniona przez biegłego sądowego pobierze od Państwa materiał do badań lub odbiorą Państwo wyniki badania ojcostwa.