Zamów test na ojcostwo

Podstawowe informacje o badaniu ojcostwa do celów sądowych:

Wyniki takiego badania można przedstawić jako dowód w sprawie sądowej.

Koszt badania1799 zł

Koszt zestawu do badania: 0 zł (Materiały do wykonania otrzymają Państwo w przychodni gdzie należy wykonać badanie. W przychodni mamy możliwość potwierdzenia Państwa tożsamości na podstawie dowodu osobistego.)

Liczba osób biorących udział w badaniu: 3 (ojciec + dziecko + matka)

Gdzie jest wykonywane badanie? W Przychodni partnerskiej naszego Laboratorium (tutaj lista miast) lub w naszym Laboratorium w Poznaniu.

Na czym polega pobranie materiału do badania? Podczas badania biegły pobiera się próbkę śliny od badanych osób i zabezpiecza ją.

Jak przebiega test na ojcostwo do celów sądowych?

Od zamówienia do otrzymania wyniku

1. Zamówienie mogą Państwo złożyć telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza zamówienia. Prosimy się upewnić, że mogą Państwo bezproblemowo dotrzeć na badanie w jednej z naszych przychodni partnerskich.

2. Po otrzymaniu zamówienia umawiamy Państwa na pobranie materiału DNA w wybranej przychodni w wybranym terminie.
3. Po okazaniu dokumentów potwierdzających tożsamość przez 3 badane osoby biegły pobiera materiał DNA (jest to bezbolesne pobranie śliny z policzka wszystkich 3 osób).

4. Po badaniu przychodnia pobierze od Państwa płatność w wysokości 1799 zł. Istnieje także możliwość płatności ratalnej. (Zapytaj o warunki).

5. Przychodnia wysyła do naszego Laboratorium materiał do badań w Państwa imieniu. Wyniki testu otrzymują Państwo drogą pocztową po upływie około 10 dni roboczych na wskazany adres. Istnieje możliwość przekazania dodatkowo informacji o wyniku drogą telefoniczną i mailową.

Celem otrzymania adresu przychodni partnerskiej prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 61 851 02 11) lub mailowy (medicogen@medicogen.pl), w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

ZAMÓW TEST NA OJCOSTWO DLA CELÓW SĄDOWYCH!

WAŻNE! Prosimy upewnij się, że w mieście, w którym chcesz wykonać badanie, mamy przychodnię partnerską. Listę miast udostępniamy tutaj.

 

Zamówienie można złożyć mailowo, telefonicznie, lub za pomocą formularza zamówienia.

801 171 130
medicogen@medicogen.pl

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Adres dostarczenia przesyłki
Ulica i numer domu: (wymagane)
Miasto: (wymagane)
Kod pocztowy: (wymagane)

Rodzaj testu (wymagane)