Ustalanie ojcostwa w Gdańsku. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ustalenie ojcostwa w Gdańsku. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Przeprowadzamy testy na ojcostwo dla własnej wiedzy, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Badanie na ojcostwo mogą Państwo przeprowadzić na obszarze całej Polski, od dziś również w Gdańsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Gdańsku wykonuje:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania próbek do badań

Już teraz badanie DNA w 5 minut!

Test na ustalenie ojcostwa można również wykonać w domu. W tym celu należy zamówić badanie genetyczne drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy na ojcostwo od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już około 3 000 badań.

Koszt i czas wykonania testu

Koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Gdańsku

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można też przeprowadzić bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez formularz online lub poprzez telefon.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Gdańsku

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce medycznej w Gdańsku lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Klienci zamawiający badanie genetyczne dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się test ojcostwa?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA