Test ojcostwa w Jaworznie. Szybko, pewnie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do przeprowadzenia badań ojcostwa w Jaworznie. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferujemy

Wykonujemy badania genetyczne dla celów prywatnych, jak również testy wykonywane na potrzeby sądu. Badania DNA mogą Państwo wykonać na terenie całego kraju, od dziś także w Jaworznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Jaworznie wykonuje:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badania

Już teraz testy ojcostwa bez wychodzenia z domu!

Badanie ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, dla których wykonaliśmy już ponad 3 000 ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Jaworznie

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test DNA na ojcostwo drogą elektroniczną lub poprzez telefon.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Jaworznie

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w jednym z naszych punktów pobrań w Jaworznie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby przeprowadzający test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Na czym polega test DNA?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się testy ojcostwa