Badanie DNA w Koninie. Dyskretnie, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do zamówienia testu na ojcostwo w Koninie. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Oferujemy badania DNA dla własnej informacji, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badania ojcostwa mogą Państwo zrealizować na terenie całego kraju, teraz również w Koninie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Koninie oferuje:
pobranie materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz test ojcostwa drogą wysyłkową!

Ustalenie ojcostwa można również wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie ojcostwa poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których przeprowadziliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Koninie

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można także przeprowadzić bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test ojcostwa korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.

Test DNA dla celów sadowych w Koninie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednym z naszych punktów pobrań w Koninie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Osoby chcący wykonać badanie genetyczne dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czy test na ustalenie ojcostwa jest skuteczny?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test na ustalenie ojcostwa