Test DNA w Opolu. Ekspresowo, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia testu DNA na ojcostwo w Opolu. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferujemy

Oferujemy badania genetyczne dla celów prywatnych, jak też ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie na ojcostwo mogą Państwo zamówić na terenie całej Polski, teraz również w Opolu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Opolu wykonuje:
pobranie próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badań

Już teraz test na ustalenie ojcostwa z samodzielnym pobraniem DNA!

Ustalenie ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania DNA od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których przeprowadziliśmy już około 3 000 analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Opolu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA przez formularz kontaktowy lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Opolu

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w XYZ lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący przeprowadzić test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej próbki DNA aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy badanie DNA jest bezpieczny?
3. Czy test na ustalenie ojcostwa jest skuteczny?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA