Testy ojcostwa w Pabianicach. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu!

Zapraszamy do zamówienia testu DNA na ojcostwo w Pabianicach. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Nasza oferta

Świadczymy usługi badania ojcostwa dla własnej informacji, jak i ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badanie genetyczne mogą Państwo zrealizować na terenie całej Polski, teraz także w Pabianicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Pabianicach wykonuje:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania materiału biologicznego do badania

Już teraz test na ojcostwoz zachowaniem pełnej dyskrecji!

Ustalanie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa online lub poprzez telefon. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące badań DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych w Pabianicach

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ustalenie ojcostwa korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Pabianicach

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce partnerskiej w Pabianicach lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci przeprowadzający test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Na czym polega test DNA na ojcostwo?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czy test na ojcostwo jest skuteczny?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA