Badania DNA w Piekarach Śląskich. Dyskretnie, pewnie i na miejscu!

Zapraszamy do wykonania ustalenia ojcostwa w Piekarach Śląskich. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta

Medicogen oferuje ustalanie ojcostwa dla własnej wiedzy, jak również testy wykonywane dla celów sądowych. Test DNA mogą Państwo wykonać na terenie całego kraju, teraz także w Piekarach Śląskich. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Piekarach Śląskich wykonuje:
pobór materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badań

Już teraz badanie ojcostwa w Twoim domu!

Test DNA można także wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie DNA poprzez stronę internetową lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których wykonaliśmy już około 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy certyfikat GEDNAP, które najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Piekarach Śląskich

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test na ojcostwo już teraz online lub telefonicznie.

Sądowe badania DNA w Piekarach Śląskich

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Piekarach Śląskich lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do badania ojcostwa nie trzeba pobierać krwi. Osoby zamawiający test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Na czym polega test ojcostwa?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA na ojcostwo