Badania ojcostwa w Przemyślu. Dyskretnie, pewnie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia badania ojcostwa w Przemyślu. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferta

Genomio oferuje testów ojcostwa do celów informacyjnych, jak i ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Ustalanie ojcostwa można zlecić na terenie całej Polski, teraz także w Przemyślu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Przemyślu wykonuje:
pobranie materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz test DNA na ojcostwow Twoim domu!

Badanie ojcostwa można również wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test na ojcostwo poprzez formularz online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, dla których przeprowadziliśmy już około 3 000 analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Przemyślu

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić badanie DNA poprzez formularz online lub telefonicznie.

Badania sądowe w Przemyślu

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Przemyślu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący przeprowadzić test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie ojcostwa?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czy test na ustalenie ojcostwa jest skuteczny?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania genetyczne