Ustalenie ojcostwa w Siedlcach. Szybko, pewnie i na miejscu!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ojcostwo w Siedlcach. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Świadczymy usługi testu DNA dla własnej informacji, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA można zlecić na obszarze całej Polski, teraz również w Siedlcach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Siedlcach prowadzi:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz test na ustalenie ojcostwa bez wychodzenia z domu!

Ustalenie ojcostwa można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie genetyczne poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania na ojcostwo od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których wykonaliśmy już około 3 000 analiz.

Koszt i czas wykonania testu

Koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Siedlcach

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie genetyczne korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Siedlcach

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w naszym punkcie pobrań w Siedlcach lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Osoby wykonujący badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie genetyczne?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test na ustalenie ojcostwa