Ustalanie ojcostwa w Skarżysko Kamiennej. Dyskretnie, pewnie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do zamówienia testu DNA na ojcostwo w Skarżysko Kamiennej. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferujemy

Świadczymy usługi badań ojcostwa dla celów prywatnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA na ojcostwo można przeprowadzić na obszarze całego kraju, teraz również w Skarżysko Kamiennej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Skarżysko Kamiennej wykonuje:
pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz testy ojcostwa w 5 minut!

Ustalenie ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania DNA od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, dla których wykonaliśmy już ponad 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Skarżysko Kamiennej

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA na ojcostwo przez nasz formularz lub poprzez telefon.

Sądowe testy na ojcostwo w Skarżysko Kamiennej

Sądowe badanie ojcostwa może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Skarżysko Kamiennej lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby chcący wykonać badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Jak wykonuje się test na ojcostwo?
2. Czy test DNA na ojcostwo jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania na ojcostwo