Test na ojcostwo w Stalowej Woli. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia badania na ojcostwo w Stalowej Woli. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Wykonujemy badanń ojcostwa dla celów prywatnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie genetyczne mogą Państwo zamówić na obszarze całego kraju, teraz także w Stalowej Woli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Stalowej Woli przeprowadza:
pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badania

Już teraz ustalenie ojcostwabez wychodzenia z domu!

Test na ustalenie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test DNA poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których wykonaliśmy już ponad 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Stalowej Woli

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA na ojcostwo przez nasz formularz lub telefonicznie.

Badania sądowe w Stalowej Woli

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce medycznej w XYZ lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Klienci zamawiający test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się badanie DNA?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa