Badanie na ojcostwo w Starogardzie Gdańskim. Szybko, bezpiecznie i na miejscu!

Zapraszamy do wykonania badania ojcostwa w Starogardzie Gdańskim. Odwiedzając naszą przychodnię partnerską zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Przeprowadzamy badań ojcostwa dla celów prywatnych, jak i testy wykonywane na potrzeby sądu. Badanie na ojcostwo mogą Państwo przeprowadzić na terenie całej Polski, od dziś również w Starogardzie Gdańskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Starogardzie Gdańskim wykonuje:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badania

Już teraz badanie DNA bez wychodzenia z domu!

Test ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test DNA drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania na ojcostwo od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już około 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa na własne potrzeby w Starogardzie Gdańskim

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie ojcostwa korzystając z naszego formularza lub telefonicznie.

Sądowe badania DNA w Starogardzie Gdańskim

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Starogardzie Gdańskim lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby przeprowadzający test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Jakie próbki są potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się badanie DNA?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania genetyczne