Ustalenie ojcostwa w Tychach. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do wykonania testu ojcostwa w Tychach. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Oferujemy

Medicogen oferuje testu na ustalenie ojcostwa dla celów prywatnych, jak i ustalenie ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badania DNA mogą Państwo wykonać na obszarze całej Polski, teraz także w Tychach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Tychach oferuje:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz badanie genetyczne drogą wysyłkową!

Ustalanie ojcostwa można również wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ustalenie ojcostwa poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje analizy ojcostwa od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania fachowo i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Tychach

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo już teraz online lub poprzez telefon.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Tychach

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek medycznych w Tychach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci zamawiający test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej wymaz z policzka aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie genetyczne?
2. Czy test na ojcostwo jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA