Test DNA w Warszawie. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do wykonania badania na ojcostwo w Warszawie. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferujemy

Przeprowadzamy testu DNA do celów informacyjnych, jak również ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Ustalanie ojcostwa mogą Państwo zlecić na terenie całego kraju, od dziś również w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu rejestracji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Warszawie oferuje:
pobór materiału biologicznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz badanie na ojcostwo bez wychodzenia z domu!

Badanie DNA można także wykonać w domu. W tym celu należy zamówić badanie genetyczne poprzez formularz online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, dla których zrealizowaliśmy już około 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Warszawie

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test na ojcostwo bezpośrednio na stronie lub poprzez telefon.

Badania sądowe w Warszawie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednym z naszych punktów pobrań w Warszawie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do badania ojcostwa nie pobieramy krwi. Klienci przeprowadzający test na ustalenie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu wymaz z policzka aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się badanie genetyczne?
2. Czy test DNA jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się testy ojcostwa