Badanie genetyczne w Krośnie. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia badania genetyczne w Krośnie. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Nasza oferta

Medicogen oferuje testów ojcostwa dla własnej informacji, jak i ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA na ojcostwo można przeprowadzić na obszarze całego kraju, teraz także w Krośnie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Krośnie prowadzi:
pobranie materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania próbek do badania

Już teraz test DNA na ojcostwo w Twoim domu!

Test na ojcostwo można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test DNA korzystając z naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje testy DNA na ojcostwo od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których wykonaliśmy już ponad 3 000 badań.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Krośnie

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

Badania sądowe w Krośnie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Krośnie lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ustalenie ojcostwa polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby chcący wykonać badanie DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Co jest potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test na ojcostwo?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA na ojcostwo