Ustalanie ojcostwa w Mysłowicach. Ekspresowo, pewnie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do przeprowadzenia badania DNA w Mysłowicach. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Nasza oferta

Świadczymy usługi testu DNA dla celów prywatnych, oraz ustalenie ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test DNA mogą Państwo przeprowadzić na obszarze całego kraju, od dziś także w Mysłowicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Mysłowicach oferuje:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badania

Już teraz badania ojcostwa w Twoim domu!

Test na ustalenie ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie ojcostwa przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje badania DNA od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, dla których zrealizowaliśmy już około 3 000 analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu jak i techniki wykonywania badań dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Mysłowicach

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test ojcostwa przez nasz formularz lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Mysłowicach

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Mysłowicach lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci przeprowadzający badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test na ojcostwo?
2. Czy badanie DNA jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA