Badanie genetyczne w Nowym Sączu. Dyskretnie, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do wykonania testu na ojcostwo w Nowym Sączu. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Przeprowadzamy badania ojcostwa do celów informacyjnych, jak również badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badanie ojcostwa można zamówić na obszarze całego kraju, od dziś również w Nowym Sączu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszym punkcie pobrań w Nowym Sączu przeprowadza:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz test na ojcostwo w Twoim domu!

Test DNA można również wykonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do samodzielnego pobrania zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje analizy ojcostwa od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące analiz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz procedur dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych w Nowym Sączu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Nowym Sączu

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Nowym Sączu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Klienci zamawiający test DNA na ojcostwo dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Co jest potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Przeczytaj także

1. Jak wykonuje się test na ojcostwo?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA na ojcostwo