Ustalenie ojcostwa w Radomsku. Szybko, bezpiecznie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do zamówienia ustalania ojcostwa w Radomsku. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Medicogen oferuje testu DNA dla własnej wiedzy, jak również badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badania DNA mogą Państwo zamówić na terenie całego kraju, od dziś również w Radomsku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej zaprzyjaźnionej przychodni w Radomsku prowadzi:
pobór próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz badania ojcostwa w 5 minut!

Testy ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie genetyczne już teraz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania genetyczne od ośmiu lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, na potrzeby których zrealizowaliśmy już ponad 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi tylko 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Radomsku

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można też zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić badanie ojcostwa korzystając z naszego formularza lub telefonicznie.

Badania sądowe w Radomsku

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Radomsku lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do badania ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący przeprowadzić test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się test DNA na ojcostwo?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa