Domowy test na ojcostwo

Domowy test na ojcostwo

Materiał biologiczny wykorzystywany do badań DNA nie musi być pobierany w wyspecjalizowanej placówce. W przypadku ustalania ojcostwa dla celów prywatnych można pobrać go samodzielnie w domu dzięki zestawom oferowanym przez nasze laboratorium.

Metoda

Metoda pozyskiwania komórek nabłonka, z których izolowany jest DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony policzka przez około 10 s w celu uzyskania odpowiedniej do analizy ilości komórek. Bezpośrednio po pobraniu wymazu trzeba umieścić wymazówkę w odpowiednio oznaczonej torebce osuszającej. Należy pamiętać o tym, aby nie dotykać bawełnianej końcówki wymazówki i nie odkładać jej niezabezpieczonej w kopercie osuszającej. Zapobiegnie to zanieczyszczeniu wymazu obcym DNA, który mógłby zafałszować wyniki analizy. Wymaz najlepiej pobrać w jednorazowych rękawiczkach.

Materiał pobrany i co dalej?

Wymazówki, koperty osuszające, jednorazowe rękawiczki oraz szczegółowa instrukcja wykonania wymazu znajdują się w oferowanym przez nas zestawie do pobrania materiału do badań DNA. Uzyskane próbki należy przesłać najlepiej tego samego dnia do naszego laboratorium, gdzie zostaną poddane analizie umożliwiającej potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa.

Jak wykonać domowy test na ojcostwo? Instrukcja

Zrób sam test na ojcostwo - to proste!

Tylko 4 kroki dzielą Cię od zrealizowania testu na ojcostwo

1

Złóż zamówienie

Zamów materiał do pobrania w naszym sklepie lub telefonicznie. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz zestaw do pobrania wymazu.

2

Wykonaj test domowy

W kopercie znajdziesz dwie wymazówki, na nie pobierz ślinę od ojca i dziecka. Szczegółowa instrukcja zostanie dołączona do przesyłki.

3

Odeślij próbki do naszego laboratorium

Zabezpiecz próbki, wypełnij dokumenty i wyślij materiał pocztą na adres laboratorium.

4

Otrzymasz wynik

W ciągu maksymalnie 14 dni otrzymasz wynik pocztą, mailowo, lub telefonicznie – zależnie od oczekiwań. Zachowamy pełną dyskrecję!

Jak pobrać materiał do badania ojcostwa?

Obejrzyj film zrealizowany przez nasze Laboratorium

Zamów test na ojcostwo

Test do celów prywatnych

649 zł

Wysyłkowy, wykonasz go sam!
Test do celów sądowych

1799 zł

Realizowany w przychodni.
Test prywatny z mikrośladu

1048 zł

Wysyłkowy lub w przychodni.