Badanie ojcostwa w Białymstoku. Szybko, pewnie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do zamówienia ustalenia ojcostwa w Białymstoku. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Przeprowadzamy badań ojcostwa dla celów prywatnych, jak i badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test na ustalenie ojcostwa mogą Państwo zrealizować na terenie całego kraju, teraz także w Białymstoku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W lokalnym punkcie pobrań w Białymstoku prowadzi:
pobranie próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania wymazów z policzka do badania

Już teraz ustalanie ojcostwa z samodzielnym pobraniem DNA!

Badanie na ojcostwo można również wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie ojcostwa online lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od 8 lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami na terenie całego kraju, dla których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt badania ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualne certyfikaty GEDNAP, które stanowią o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Białymstoku

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić badanie ojcostwa bezpośrednio na stronie lub telefonicznie.

Test DNA dla celów sadowych w Białymstoku

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w XYZ lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do wykonania testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Osoby wykonujący test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się badanie ojcostwa?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa