Badanie DNA w Bielsku-Białej. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu na ustalenie ojcostwa w Bielsku-Białej. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta

Oferujemy ustalanie ojcostwa dla własnej informacji, oraz badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Badania DNA można zrealizować na terenie całej Polski, teraz także w Bielsku-Białej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem realizacji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Bielsku-Białej wykonuje:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z jamy ustnej do badań

Już teraz ustalenie ojcostwa z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Badanie DNA można również wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Zestaw do pobrania próbki materiału biologicznego zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już około 3 tysiące analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Całkowity koszt badania ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb w Bielsku-Białej

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo korzystając z naszego formularza lub telefonicznie.

Sądowe testy na ojcostwo w Bielsku-Białej

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszym punkcie pobrań w Bielsku-Białej lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci wykonujący test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu materiał biologiczny aktualny dokument potwierdzający tożsamość, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Na czym polega test ojcostwa?
2. Czy test na ustalenie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Dowiedz się jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania genetyczne