Test na ojcostwo w Gdynii. Szybko, bezpiecznie i na miejscu!

Zapraszamy do przeprowadzenia ustalania ojcostwa w Gdynii. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Oferta

Oferujemy badania ojcostwa dla celów prywatnych, jak i badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badania ojcostwa można zamówić na terenie całej Polski, teraz także w Gdynii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu realizacji wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Gdynii prowadzi:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań

Już teraz ustalenie ojcostwa w Twoim domu!

Test DNA na ojcostwo można także wykonać w domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całej Polsce, na potrzeby których wykonaliśmy już około 3 000 analiz DNA.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Skrupulatne kontrole sprzętu oraz czynności związanych z analizą materiału genetycznego dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Gdynii

Badanie ojcostwa dla własnych potrzeb można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa poprzez formularz online lub poprzez telefon.

Sądowe testy na ojcostwo w Gdynii

Badanie sądowe może zostać wykonane jedynie w naszej placówce partnerskiej w Gdynii lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu ojcostwa polega na potarciu wymazówką błony śluzowej policzka. Do wykonania testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby zamawiający test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał do badań aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się test DNA?
2. Czy badanie DNA jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA