Badanie ojcostwa w Świętochłowicach. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do zamówienia testu na ustalenie ojcostwa w Świętochłowicach. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Przeprowadzamy testu ojcostwa dla własnej wiedzy, jak i badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Badania DNA można przeprowadzić na terenie całej Polski, teraz także w Świętochłowicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Świętochłowicach oferuje:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału biologicznego do badań

Już teraz testy na ojcostwo drogą wysyłkową!

Test ojcostwa można również wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test na ojcostwo bezpośrednio na stronie internetowej lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty suszące
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje badania DNA od 2007 roku. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami w całym kraju, dla których wykonaliśmy już około 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Cena testu na ustalenie ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Laboratorium posiada aktualny atest na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu jak i metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Testy na ojcostwo dla celów prywatnych w Świętochłowicach

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. żeby wykonać taki test należy zamówić test DNA na ojcostwo korzystając z naszego formularza lub poprzez telefon.

Test DNA dla celów sadowych w Świętochłowicach

Sądowe badanie ojcostwa może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Świętochłowicach lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką błony śluzowej policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie pobieramy krwi. Klienci chcący wykonać test ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do przeprowadzenia badania na ojcostwo?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Na czym polega test na ustalenie ojcostwa?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania ojcostwa