Badania ojcostwa w Tarnowie. Szybko, pewnie i na miejscu w Twojej przychodni!

Zapraszamy do przeprowadzenia testu DNA na ojcostwo w Tarnowie. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i dyskretnie!

Nasza oferta

Medicogen oferuje badania na ojcostwo dla własnej informacji, oraz testy wykonywane dla celów sądowych. Testy na ojcostwo można zlecić na obszarze całej Polski, od dziś także w Tarnowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia wizyty.

W jakim celu należy udać się do placówki partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Tarnowie prowadzi:
pobranie próbki materiału genetycznego do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odbiór zestawu do pobrania materiału genetycznego do badania

Już teraz ustalenie ojcostwa w Twoim domu!

Testy ojcostwa można także wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić badanie DNA już teraz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania zawiera:
komplet sterylnych pałeczek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje analizy ojcostwa od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, na potrzeby których zrealizowaliśmy już około 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi tylko 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz atestacji PCA posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu jak i metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania sumiennie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych w Tarnowie

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można również przeprowadzić bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA na ojcostwo online lub poprzez telefon.

Testy na ojcostwo dla celów sądowych w Tarnowie

Ustalenie ojcostwa dla celów sądowych może zostać wykonane jedynie w jednej z naszych zaprzyjaźnionych przychodni w Tarnowie lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci wykonujący test DNA dla celów sądowych, zobowiązane są do przedstawienia osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium zaprasza od 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-18:00

FAQ

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie genetyczne?
2. Czy badanie ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jaka jest skuteczność testu DNA?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA