Badania ojcostwa w Wałbrzychu. Ekspresowo, bezpiecznie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do zamówienia badań ojcostwa w Wałbrzychu. Odwiedzając naszą placówkę zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Nasza oferta

Przeprowadzamy testu DNA na ojcostwo dla celów prywatnych, jak również badania ojcostwa wykonywane dla celów sądowych. Test na ojcostwo mogą Państwo zamówić na obszarze całej Polski, teraz również w Wałbrzychu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu rejestracji wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Wałbrzychu prowadzi:
pobór wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odbiór wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania materiału genetycznego do badań

Już teraz test na ustalenie ojcostwa z zachowaniem pełnej dyskrecji!

Badania ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa drogą elektroniczną lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy na ustalenie ojcostwa od 8 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całym kraju, na potrzeby których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące testów.

Koszt i czas wykonania testu

Cena testu DNA na ojcostwo wynosi jedynie 999 zł.
Czas wykonania testów DNA to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, dodatkowo posiadamy certyfikat GEDNAP, które wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz metod badawczych dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie dla celów prywatnych w Wałbrzychu

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można też wykonać bez wychodzenia z domu. Żeby to zrobić należy zamówić test ojcostwa już teraz online lub telefonicznie.

Badania sądowe w Wałbrzychu

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Wałbrzychu lub w głównej siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału biologicznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką wewnętrznej strony jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie jest konieczne pobranie krwi. Klienci chcący wykonać badanie genetyczne dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu próbki DNA aktualny paszport, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Kontakt

Nasze laboratorium jest otwarte w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

Najczęściej zadawane pytania

1) Czym różni się test prywatny od testu sądowego?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Na czym polega badanie DNA?
2. Czy badanie genetyczne jest bezpieczny?
3. Czy test DNA jest skuteczny?

Sprawdź jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test DNA