Badanie genetyczne w Wodzisławiu Śląskim. Dyskretnie, pewnie i w Twoim miejscu zamieszkania!

Zapraszamy do przeprowadzenia badania DNA w Wodzisławiu Śląskim. Odwiedzając nasz punkt pobrań zrobisz to szybko, pewnie i bezpiecznie!

Nasza oferta

Przeprowadzamy ustalanie ojcostwa dla celów prywatnych, jak też testy wykonywane na potrzeby sądu. Testy ojcostwa mogą Państwo zlecić na terenie całej Polski, teraz także w Wodzisławiu Śląskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

W naszej placówce partnerskiej w Wodzisławiu Śląskim przeprowadza:
pobranie wymazów z policzka do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badania

Już teraz test ojcostwa drogą wysyłkową!

Test ojcostwa można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić badanie genetyczne poprzez formularz online lub telefonicznie. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału biologicznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O nas

Laboratorium wykonuje testy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy analiz genetycznych dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy ze 120 sądami w całej Polsce, dla których przeprowadziliśmy już ponad 3 tysiące ekspertyz.

Koszt i czas wykonania badania

Koszt badania ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Wykonujemy testy DNA w ciągu 5-12 dni roboczych.

Certyfikaty

Posiadamy aktualny atest Polskiego Centrum Akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, ponadto posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które świadczą o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Rygorystyczne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania starannie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa do celów prywatnych w Wodzisławiu Śląskim

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych można również zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test ojcostwa drogą elektroniczną lub poprzez telefon.

Sądowe badania DNA w Wodzisławiu Śląskim

Badanie ojcostwa do celów sądowych może zostać zlecone do wykonania jedynie w jednej z naszych placówek partnerskich w Wodzisławiu Śląskim lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu na ojcostwo polega na potarciu wymazówką śluzówki jamy ustnej. Do przeprowadzenia testu na ojcostwo nie trzeba pobierać krwi. Osoby chcący przeprowadzić badanie genetyczne dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania osobie pobierającej materiał biologiczny aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Godziny otwarcia

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub mailowo.

Bezpłatna infolinia

Nasi specjaliści są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Co jest potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Ile osób jest potrzebnych do wykonania testu na ojcostwo?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Ciekawostki

1. Jak wykonuje się badanie DNA?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Czym kierować się przy wyborze laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się badania DNA