Badanie DNA w Elblągu. Dyskretnie, bezpiecznie i w Twoim mieście!

Zapraszamy do zamówienia testu na ojcostwo w Elblągu. Odwiedzając zaprzyjaźniony punkt medyczny zrobisz to szybko, pewnie i na miejscu!

Oferta

Oferujemy testu DNA dla celów prywatnych, jak również badania ojcostwa wykonywane na potrzeby sądu. Test na ojcostwo można przeprowadzić na obszarze całego kraju, teraz także w Elblągu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu wizyty.

Co można zrobić w placówce partnerskiej?

We współpracującym punkcie medycznym w Elblągu prowadzi:
pobór materiału do badań sądowych oraz prywatnych
odebranie wyników badań ojcostwa
odebranie zestawu do pobrania wymazów z policzka do badań

Już teraz testy na ojcostwo z samodzielnym pobraniem DNA!

Test DNA można także wykonać w domu. Żeby wykonać test samodzielnie należy zamówić test ojcostwa korzystając z naszego formularza kontaktowego lub poprzez telefon. Zestaw do pobrania materiału genetycznego zawiera:
komplet sterylnych wymazówek do pobrania materiału genetycznego
jednorazowe rękawiczki
szczegółową instrukcję pobrania materiału
koperty osuszające
zaadresowaną kopertę zwrotną
formularz zamówienia
formularz pobrania

O laboratorium

Laboratorium wykonuje analizy ojcostwa od ośmiu lat. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 14 tysięcy badań dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Współpracujemy z około setką sądami na terenie całego kraju, na potrzeby których wykonaliśmy już około 3 000 badań.

Koszt i czas wykonania testu

Koszt testu na ustalenie ojcostwa wynosi jedynie 999 zł.
Czas oczekiwania na wyniki testu to 5-12 dni roboczych.

Nasze certyfikaty

Posiadamy aktualny certyfikat akredytacji na zgodność z normą PN/EC/ISO/IEC 17025:2005, oprócz tego posiadamy aktualny certyfikat GEDNAP, które najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Formalne kontrole sprzętu oraz metod działania dają Państwu pewność, że nasze laboratorium wykonuje badania rzetelnie i profesjonalnie.

Badanie ojcostwa dla celów informacyjnych w Elblągu

Badanie ojcostwa do celów prywatnych można także zlecić do wykonania bez wychodzenia z domu. W tym celu należy zamówić test DNA przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Sądowe testy na ojcostwo w Elblągu

Badanie sądowe może zostać zlecone do wykonania jedynie w naszej placówce partnerskiej w Elblągu lub w siedzibie laboratorium w Poznaniu. Pobranie materiału genetycznego do testu DNA polega na potarciu wymazówką śluzówki policzka. Do badania ojcostwa nie jest konieczne pobranie krwi. Osoby chcący wykonać badanie ojcostwa dla celów sądowych, zobowiązane są do okazania lekarzowi pobierającemu materiał do badań aktualny dowód osobisty, a w przypadku dzieci akt urodzenia.

Informacje kontaktowe

Nasze laboratorium pracuje w godzinach 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 853 32 39 lub drogą mailową.

Bezpłatna infolinia

Nasi pracownicy są do Państwa usług pod numerem telefonu 801-120-909.
Infolinia jest otwarta w dni robocze od 8:00-18:00

FAQ

1) Jakie próbki są potrzebne do ustalenia ojcostwa?
2) Jak przygotować się do pobrania próbki materiału biologicznego?
3) Co zawiera zestaw do pobrania materiału?

Warto wiedzieć

1. Jak wykonuje się badanie DNA?
2. Czy test ojcostwa jest bezpieczny?
3. Jak wybrać laboratorium?

Zobacz jak pracuje nasze laboratorium. Zobacz jak wykonuje się test na ustalenie ojcostwa